Loading...

MICROSOFT WINDOWS SERVER ESSENTIALS 2022 CD KLÍČ GLOBÁLNÍ

506,00 

Microsoft Windows Server Essentials 2022 CD Klíč Globální je komplexní serverové řešení navržené speciálně pro malé podniky. S jeho zjednodušeným rozhraním a snadno použitelnými nástroji pro správu poskytuje spolehlivý a bezpečný základ pro IT infrastrukturu vaší organizace. Windows Server Essentials 2022 nabízí robustní ochranu dat, bezproblémovou integraci s cloudovými službami a vylepšené schopnosti vzdáleného přístupu, což z něj činí ideální volbu pro malé podniky, které chtějí optimalizovat své serverové prostředí a zvýšit produktivitu.

Není skladem

Microsoft Windows Server Essentials 2022: Ultimátní serverové řešení pro malé podniky

Microsoft Windows Server Essentials 2022 nabízí komplexní serverové řešení šité na míru malým podnikům. Vzhledem k tomu, že malé podniky pokračují v růstu a adaptaci na stále se měnící svět technologií, je mít silné a spolehlivé serverové řešení nezbytné. S jeho stručným rozhraním, robustními funkcemi a bezproblémovou integrací s cloudem je Windows Server Essentials 2022 ideální volbou pro jakoukoli organizaci, která chce optimalizovat svou IT infrastrukturu.

Klíčové funkce Microsoft Windows Server Essentials 2022

 1. Zjednodušená správa: Windows Server Essentials 2022 nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, což umožňuje majitelům malých podniků spravovat svou serverovou infrastrukturu bez potřeby pokročilých IT znalostí.
 2. Ochrana dat: Robustní funkce ochrany dat, včetně nástrojů pro zálohování a obnovu, zajišťují, že vaše klíčová firemní data jsou vždy bezpečná a dostupná.
 3. Integrace s cloudovými službami: Bezproblémová integrace s populárními cloudovými službami, jako jsou Microsoft 365 a Azure, vám umožní využívat nejnovějších cloudových aplikací a služeb.
 4. Vzdálený přístup: Vylepšené schopnosti vzdáleného přístupu umožňují zaměstnancům bezpečně přistupovat k firemním zdrojům odkudkoli, což zvyšuje produktivitu a spolupráci.
 5. Úložné prostory přímo: Snadno vytvářejte flexibilní, škálovatelná úložná řešení, která mohou růst s vaším podnikem.
 6. Virtualizace: Využijte technologie Hyper-V pro vytváření a správu virtuálních strojů, optimalizujte hardwarové zdroje a snižte celkové náklady.

Výhody Microsoft Windows Server Essentials 2022

 1. Nákladová efektivita: Microsoft Windows Server Essentials 2022 je navržen speciálně pro malé podniky, nabízí cenově dostupné serverové řešení bez obětování výkonu nebo spolehlivosti.
 2. Škálovatelnost: Jak vaše firma roste, Windows Server Essentials 2022 lze snadno škálovat, aby splňoval vaše rozšiřující se potřeby.
 3. Zvýšená bezpečnost: Pokročilé bezpečnostní funkce pomáhají chránit váš podnik před potenciálními hrozbami a zranitelnostmi.
 4. Zlepšená produktivita: Díky vylepšeným schopnostem vzdáleného přístupu mohou zaměstnanci pracovat bezpečně odkudkoli, což zvyšuje celkovou produktivitu a spolupráci.
 5. Zjednodušená správa: Uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje majitelům malých podniků spravovat svou IT infrastrukturu bez potřeby rozsáhlých technických znalostí.

Systémové požadavky

 1. Procesor: 1,4 GHz (64-bitový) nebo rychlejší
 2. RAM: 2 GB (minimálně), 4 GB (doporučeno)
 3. Volné místo na disku: 160 GB nebo více
 4. Síťový adaptér: Gigabitový ethernetový adaptér (10/100/1000baseT PHY/MAC)
 5. Internetové připojení: Širokopásmové internetové připojení (pro aktualizace a integraci s cloudem)
 6. Další požadavky: DVD mechanika, monitor Super VGA (1024 x 768) nebo vyšší rozlišení, klávesnice a myš.

Aktivace

Pro aktivaci Microsoft Windows Server Essentials 2022 CD Klíč Globální postupujte takto:

 1. Kupte si originální CD Klíč Globální pro Windows Server Essentials 2022.
 2. Nainstalujte Windows Server Essentials 2022 na váš server.
 3. Během instalačního procesu zadejte CD klíč, když vás o to požádají, abyste aktivovali svou kopii Windows Server Essentials 2022.
 4. Dokončete instalační a nastavovací proces a váš server bude v provozu s plně aktivovanou a originální kopií Windows Server Essentials 2022.

Produktový klíč je platný pro 1 počítač a pro 1 instalaci, v případě odstranění/přeinstalování je třeba zakoupit nový klíč. Dostupné jazyky: Vícejazyčné

Závěr

Microsoft Windows Server Essentials 2022 nabízí komplexní serverové řešení pro malé podniky, poskytuje pevný základ pro IT infrastrukturu vaší organizace. S jeho zjednodušeným rozhraním pro správu, robustními funkcemi ochrany dat, bezproblémovou integrací s cloudem a vylepšenými schopnostmi vzdáleného přístupu je Windows Server Essentials 2022 ideální volbou pro jakýkoli malý podnik, který chce optimalizovat své serverové prostředí. Investicí do originálního CD Klíč Globální můžete zajistit, že váš podnik má přístup k nejnovějším funkcím a bezpečnostním aktualizacím, čímž zajistíte hladký a bezpečný provoz vašeho serveru.

Čtěte více: Microsoft Server

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
404,00 
Avast SecureLine VPN 10-zařízení 2-roky
785,00 
VMWARE WORKSTATION 16 PRO DOŽIVOTNÍ LICENCE CD KLÍČ GLOBÁLNÍ
280,00 

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
582,00 
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N
353,00 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
506,00