Loading...

MICROSOFT WINDOWS SERVER DATACENTER 2019 CD KLÍČ GLOBÁLNĚ

251,00 

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 je výkonný, bohatě vybavený serverový operační systém navržený pro organizace s vysokými nároky na virtualizaci a potřeby datového centra. Tato pokročilá edice nabízí neomezená práva na virtualizaci, vylepšenou bezpečnost a špičkové schopnosti úložiště a sítě, což zajišťuje optimální výkon, škálovatelnost a spolehlivost pro firmy, které chtějí optimalizovat svou IT infrastrukturu.

Microsoft Windows Server Datacenter 2019: Využijte plný potenciál vaší infrastruktury datového centra

Odemkněte plný potenciál vaší infrastruktury datového centra s Microsoft Windows Server Datacenter 2019. Tento výkonný serverový operační systém je navržen tak, aby vyhovoval vysokým výkonnostním požadavkům organizací s rozsáhlými potřebami virtualizace a datového centra. S pokročilými funkcemi, vylepšenou bezpečností a špičkovými schopnostmi úložiště a sítě poskytuje Windows Server Datacenter 2019 optimální výkon, škálovatelnost a spolehlivost pro firmy, které chtějí optimalizovat svou IT infrastrukturu.

Hlavní vlastnosti Microsoft Windows Server Datacenter 2019:

 1. Neomezená práva na virtualizaci: Microsoft Windows Server Datacenter 2019 umožňuje organizacím vytvářet neomezený počet virtuálních strojů, čímž jim poskytuje flexibilitu pro škálování své infrastruktury podle potřeby bez dalších licenčních nákladů.
 2. Pokročilé schopnosti úložiště a sítě: Tento serverový operační systém zahrnuje Storage Spaces Direct, který umožňuje vytvářet vysoce dostupná a škálovatelná softwarově definovaná úložiště, a Software-Defined Networking (SDN), který zjednodušuje správu sítě a zvyšuje bezpečnost.
 3. Vylepšené bezpečnostní funkce: Windows Server Datacenter 2019 poskytuje více vrstev bezpečnosti, včetně Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP), který detekuje a reaguje na pokročilé hrozby, a Shielded Virtual Machines, které chrání vaše virtuální stroje před neoprávněným přístupem a zneužitím.
 4. Hybridní cloudové schopnosti: S integrací Azure umožňuje Windows Server Datacenter 2019 organizacím využívat hybridní cloudová řešení, díky nimž mohou snadno přesouvat pracovní zatížení mezi místními a cloudovými prostředími.

Výhody Microsoft Windows Server Datacenter 2019:

 1. Zlepšený výkon a škálovatelnost: Windows Server Datacenter 2019 je optimalizován pro vysoko-výkonné pracovní zátěže, což zajišťuje, že vaše datové centrum může snadno zvládnout rostoucí nároky.
 2. Zvýšená bezpečnost: Více vrstev vestavěných bezpečnostních funkcí chrání vaši infrastrukturu před pokročilými hrozbami a pomáhá dodržovat průmyslové normy.
 3. Zjednodušená správa: Windows Admin Center poskytuje sjednocené správní rozhraní pro vaše prostředí Windows Server, což usnadňuje monitorování, konfiguraci a řešení problémů vaší infrastruktury.
 4. Úspora nákladů: Neomezená práva na virtualizaci a softwarově definované schopnosti úložiště a sítě mohou snížit celkové náklady na infrastrukturu tím, že konsolidují hardware a zjednodušují správu.

Systémové požadavky Microsoft Windows Server Datacenter 2019:

 1. Procesor: Procesor 64 bitů s taktováním 1,4 GHz nebo rychlejší
 2. Paměť: Minimálně 512 MB RAM (2 GB pro instalaci serveru s desktopovým rozhraním)
 3. Místo na disku: Minimálně 32 GB
 4. Síť: Gigabitový ethernetový adaptér (10/100/1000baseT PHY/MAC)
 5. Další požadavky: DVD mechanika (pokud se instaluje z DVD/CD média), přístup k internetu pro aktualizace, systém založený na UEFI 2.3.1c a firmware podporující bezpečný start.

Aktivace

 1. Server Core: Doporučená instalační možnost. Jde o menší instalaci, která zahrnuje základní komponenty Windows Server a podporuje všechny serverové role, ale nezahrnuje místní grafické uživatelské rozhraní (GUI). Používá se pro nasazení „bez hlavy“, která jsou spravována vzdáleně prostřednictvím Windows Admin Center, PowerShell nebo jiných nástrojů pro správu serveru.
 2. Server s desktopovým rozhraním: Toto je kompletní instalace a zahrnuje plné GUI pro zákazníky, kteří tuto možnost upřednostňují.
  Před zahájením svého hodnocení si nezapomeňte prohlédnout, co je nového v systému Windows Server 2019.

Produktový klíč je platný pro 1 počítač a pro 1 instalaci, v případě odstranění/přeinstalování je třeba zakoupit nový klíč. Dostupné jazyky: Vícejazyčné

Závěr

Microsoft Windows Server Datacenter 2019 je vynikající volbou pro organizace s rozsáhlými potřebami virtualizace a datového centra. S jeho pokročilými funkcemi, vylepšenou bezpečností a špičkovými schopnostmi úložiště a sítě tento serverový operační systém poskytuje optimální výkon, škálovatelnost a spolehlivost. Investicí do Windows Server Datacenter 2019 mohou firmy optimalizovat svou IT infrastrukturu a zajistit, že budou připraveny na budoucí požadavky své organizace.

Čtěte více: Microsoft Server

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
404,00 
Avast SecureLine VPN 10-zařízení 2-roky
785,00 
VMWARE WORKSTATION 16 PRO DOŽIVOTNÍ LICENCE CD KLÍČ GLOBÁLNÍ
280,00 

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
582,00 
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N
353,00 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
506,00