Loading...

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER CD KLÍČ GLOBÁLNĚ

379,00 

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter je výkonné a škálovatelné serverové řešení navržené pro organizace s vysokými potřebami virtualizace. Nabízí pokročilé funkce, vylepšený výkon a zvýšenou bezpečnost, což z něj dělá ideální volbu pro firmy hledající spolehlivou a efektivní platformu datového centra.

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter: Robustní a škálovatelné řešení pro vaše potřeby virtualizace

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter je ultimátní serverová platforma pro firmy s náročnými potřebami virtualizace a datového centra. Tento pokročilý serverový operační systém poskytuje výkonné, spolehlivé a škálovatelné řešení pro organizace všech velikostí. S pokročilými funkcemi a vylepšeným výkonem nabízí nástroje a schopnosti potřebné pro optimalizaci vašeho datového centra a zefektivnění vašeho provozu.

Klíčové vlastnosti

 1. Vysoce úrovňová virtualizace: Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter podporuje neomezený počet virtuálních strojů, což zajišťuje, že vaše organizace může škálovat podle potřeby.
 2. Vylepšené možnosti úložiště: S funkcemi Storage Spaces a Storage Tiering můžete maximalizovat efektivitu a výkon úložiště při minimalizaci nákladů.
 3. Vylepšené sítě: Pokročilé síťové funkce, jako jsou NIC Teaming a Quality of Service (QoS), poskytují lepší výkon a správu sítě.
 4. DirectAccess: Bezpečně přistupujte k zdrojům vaší organizace bez potřeby VPN, což zlepšuje vzdálený přístup a bezpečnost.
 5. Dynamická kontrola přístupu: Zvyšte bezpečnost a dodržování předpisů s granulární kontrolou nad přístupem k souborům a složkám na základě uživatelských nároků a vlastností zařízení.
 6. Převzetí klastrů: Zlepšte dostupnost a minimalizujte provozní přerušení s pokročilými funkcemi klastrů, včetně Cluster-Aware Updating a prioritizace virtuálního stroje.
 7. PowerShell 4.0: Zjednodušte správu a automatizaci s vylepšeným skriptovacím jazykem, který nabízí nové funkce a vylepšený výkon.

Výhody

 1. Škálovatelnost: Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter umožňuje vaší organizaci růst a přizpůsobovat se měnícím se potřebám, podporuje neomezený počet virtuálních strojů.
 2. Efektivita: Optimalizujte vaše datové centrum s vylepšeným úložištěm, sítěmi a schopnostmi řízení.
 3. Bezpečnost: Chraňte svá data a infrastrukturu s pokročilými bezpečnostními funkcemi, jako jsou DirectAccess a dynamická kontrola přístupu.
 4. Spolehlivost: Minimalizujte provozní přerušení a zajišťujte dostupnost svých služeb s funkcemi pro vysokou dostupnost, jako je převzetí klastrů.

Systémové požadavky pro Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter

 1. Procesor: Minimálně 1,4 GHz 64-bitový procesor
 2. Procesor: Minimálně 1,4 GHz 64-bitový procesor
 3. Místo na disku: Minimálně 32 GB dostupného místa na disku
 4. Síť: Gigabitový ethernetový adaptér (10/100/1000baseT PHY/MAC)
 5. Grafika: Super VGA (800 x 600) nebo monitor s vyšším rozlišením
 6. Optická mechanika: DVD-ROM mechanika (pokud se instaluje z DVD média)
 7. Internet: Některé funkce vyžadují připojení k internetu.

Aktivace Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter

Pro aktivaci vašeho klíče Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter Cd Key Global postupujte následovně:

 1. Kupte si autentický klíč produktu Windows Server 2012 R2 Datacenter.
 2. Nainstalujte operační systém Windows Server 2012 R2 Datacenter na svůj server.
 3. Během instalace zadávejte produktový klíč, když vás to systém vyzve.
 4. Po instalaci se připojte k internetu, aby se produktový klíč automaticky aktivoval.
 5. Pokud aktivace selže, můžete také aktivovat telefonicky nebo se obrátit na podporu Microsoftu.

Produktový klíč je platný pro 1 počítač a pro 1 instalaci, v případě odstranění/přeinstalování je třeba zakoupit nový klíč. Dostupné jazyky: Vícejazyčné

Závěr

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter je vynikající volbou pro organizace, které vyžadují výkonné, škálovatelné a spolehlivé serverové řešení. Jeho pokročilé schopnosti virtualizace, vylepšené funkce úložiště a sítě a rozšířené bezpečnostní možnosti jej činí ideální platformou pro firmy, které chtějí optimalizovat své operace v datovém centru. Windows Server 2012 R2 Datacenter můžete být klidní v tom, že serverová infrastruktura vaší organizace je dobře vybavena čelit výzvám dnešního neustále se měnícího technologického prostředí.

Čtěte více: Microsoft Server

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
404,00 
Avast SecureLine VPN 10-zařízení 2-roky
785,00 
VMWARE WORKSTATION 16 PRO DOŽIVOTNÍ LICENCE CD KLÍČ GLOBÁLNÍ
280,00 

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
582,00 
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N
353,00 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
506,00