Loading...

AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok

376,00 

AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok revolucionalizuje výkon vašeho PC, mění ho z pomalého na rychlý, zajišťuje optimální efektivitu a životnost. Zažijte budoucnost hladké optimalizace dnes!

AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok pro PC, Mac a Android: Univerzální zlepšení výkonu napříč vašimi zařízeními

Dávno jsou pryč dny, kdy jste museli bojovat s pomalým výkonem vašeho PC, Macu nebo Androidu – AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok nabízí sjednocené řešení navržené k zvýšení výkonu, zvětšení úložného prostoru a zlepšení celkového uživatelského zážitku na vašich třech zařízeních. Od aktualizací software po odstranění nepořádku je o vše postaráno, což zajišťuje hladký a rychlý provoz na každé platformě.

Hlavní vlastnosti AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok

 • Multiplatformní výkon: Vyvinuto pro optimalizaci PC, Mac a Android, zajišťuje jednotný zážitek napříč zařízeními.

 • Automatická údržba: Pravidelně samočinně čistí a aktualizuje, odstraňuje nepotřebné soubory, zjednodušuje nastavení a zajišťuje, že software je aktuální.

 • Technologie spánkového režimu: Tato chytrá funkce snižuje vytížení zdrojů aplikacemi na pozadí, čímž vám poskytuje rychlejší zařízení pokaždé.

 • Čističe disků, prohlížečů a aplikací: Od PC po Android je každé úložiště důkladně vyčištěno, což uvolňuje cenný prostor zabraný zbytky, mezipamětí a skrytým nepořádkem.

 • Aktualizátor software a aplikací: Řešení na jeden klik, které zajišťuje, že všechny vaše aplikace, ať už na PC, Macu nebo Androidu, jsou v nejnovějších verzích, čímž se snižuje zranitelnost.

Proč je AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok pro PC, Mac a Android nezbytný?

 • Jedno řešení, více platforem: S touto sadou je optimalizován výkon napříč všemi zařízeními.

 • Obnovení úložného prostoru: Efektivním čištěním skrytých nepotřebných souborů a dočasných souborů získáváte zpět významné úložiště napříč zařízeními.

 • Konzistentní rychlost: Zažijte patrné zvýšení rychlosti, bez ohledu na zařízení, které používáte.

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní: Zjednodušený a intuitivní design zajišťuje, že i méně technicky zdatní jednotlivci mohou optimalizovat svá zařízení bez zmatku.

 • Zvýšení bezpečnosti: Aktualizované aplikace znamenají méně zranitelných míst, a tím i zvýšenou bezpečnost vašich dat.

Kompatibilita pro AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok

 • Pro PC: Windows 7, 8, 10 nebo novější (buď 32bitové nebo 64bitové verze).

 • Pro Mac: macOS 10.10 (Yosemite) nebo novější.

 • Pro Android: Android 4.1 (Jelly Bean) nebo vyšší.

 • Paměť: Minimálně 512 MB RAM pro PC, 2 GB RAM pro Mac, a pro Android se liší podle zařízení.

 • Úložiště: Alespoň 150 MB volného místa na disku pro PC a Mac. Pro Android se požadavky liší podle zařízení.

 • Internet: Vyžadováno pro počáteční nastavení, aktualizace a aktivaci.

Aktivace AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok je jednoduchá

Jakmile zakoupíte AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok, dostanete aktivační klíč:

 1. Stáhněte si nastavení AVG TuneUp vhodné pro vaše zařízení z oficiálních stránek AVG. https://www.avg.com https://www.avg.com
 2. Spusťte instalaci a postupujte podle pokynů na obrazovce.
 3. Po dokončení otevřete AVG TuneUp a vyhledejte možnost „Předplatné“ nebo „Aktivace“.
 4. Zadejte poskytnutý aktivační kód.
 5. Po úspěšné verifikaci je váš software připraven zlepšit výkon vašeho zařízení. Proces zopakujte na všech 3 zařízeních!

AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok pro PC, Mac a Android: Jediný nástroj pro výkon, který kdy budete potřebovat

Přijměte svět vrcholného výkonu napříč všemi klíčovými zařízeními s AVG TuneUp 3-zařízení 1-rok. Každá funkce, pečlivě navržená, je určena široké škále zařízení, což zajišťuje, že nemusíte přepínat mezi různými nástroji pro různé platformy. Investujte do AVG TuneUp a nechte své PC, Mac a Android zařízení dosáhnout svého maximálního potenciálu. Zažijte budoucnost hladké optimalizace dnes!

Software pro výkon počítače: Zvyšování efektivity a životnosti systému

V dnešní digitální době je naše závislost na počítačích klíčová. V průběhu času však každý PC zažívá pokles svého výkonu, což často vede k snížené efektivitě a frustraci uživatele. Software pro výkon počítače vystupuje jako rytíř v zářícím brnění, navržený tak, aby zvýšil rychlost systému, zlepšil odezvu a prodloužil životnost stroje, čímž zajišťuje, že uživatelé využijí maximum ze svých zařízení.

Základní vlastnosti vedoucího softwaru pro výkon počítače

 • Čištění systému: Tyto nástroje efektivně identifikují a odstraňují nepotřebné soubory, zbytky a zastaralá cache data, která zahlcují systém, a uvolňují tak důležité úložiště.

 • Optimalizace: Streamlinováním spouštěcích procesů, správou využití RAM a zlepšením doby odezvy aplikací zajišťují rychlejší a efektivnější počítač.

 • Automatický aktualizátor softwaru: Pravidelně aktualizuje nainstalovaný software, čímž opravuje zranitelnosti a využívá nejnovější funkce.

 • Defragmentace disku: Přeuspořádáním fragmentovaných dat tyto nástroje zlepšují výkon disku a zrychlují přístup k datům.

 • Správa procesů na pozadí: Efektivně spravuje aplikace běžící na pozadí, přiděluje zdroje nezbytným úkolům a snižuje nepotřebné využití CPU.

Proč investovat do softwaru pro výkon počítače?

 • Zvýšená rychlost: Žádné zpoždění nebo dlouhé čekání. Zažijte hmatatelné zvýšení rychlosti a odezvy vašeho počítače.

 • Prodloužená životnost hardware: Snížením zbytečného namáhání a zajištěním efektivního provozu mohou tyto softwarová řešení prodloužit životnost komponentů vašeho PC.

 • Úspora času: Automatická údržba a optimalizace znamenají, že uživatelé nemusí trávit čas manuálním čištěním nebo řešením problémů.

 • Zvýšená bezpečnost: Aktualizovaný software a čistší systémy snižují zranitelnosti, čímž váš počítač méně čelí hrozbám malware nebo kybernetickým útokům.

Optimální výkon na dosah ruky

Software pro výkon počítače není jen nástroj; je to investice do zvýšené produktivity, bezpečnosti a životnosti vašeho zařízení. Proaktivní řešením problémů a zajištěním pravidelné údržby tyto softwarová řešení slibují bezproblémový počítačový zážitek. Takže v době, kdy je čas klíčový, nenechte se zpomalit pomalým PC. Investujte do kvalitního nástroje pro výkon a odemkněte skutečný potenciál vašeho počítače. Více se dozvíte: Antivirový Software.

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
404,00 
Avast SecureLine VPN 10-zařízení 2-roky
785,00 
VMWARE WORKSTATION 16 PRO DOŽIVOTNÍ LICENCE CD KLÍČ GLOBÁLNÍ
280,00 

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
582,00 
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N
353,00 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
506,00