Loading...

AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok

402,00 

AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok revolucionalizuje výkon vašeho PC, mění ho z pomalého na rychlý, zajišťuje optimální efektivitu a životnost. Zažijte budoucnost hladké optimalizace dnes!

AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok pro PC, Mac a Android: Univerzální zvýšení výkonu napříč vašimi zařízeními

Dávno jsou pryč dny, kdy jste museli bojovat s pomalým výkonem vašeho PC, Macu nebo Androidu – AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok nabízí sjednocené řešení navržené k zvýšení výkonu, zvětšení úložného prostoru a zlepšení celkového uživatelského zážitku napříč 10 vašimi zařízeními. Od aktualizací software po odstranění nepořádku je o vše postaráno, což zajišťuje hladký a rychlý provoz na každé platformě.

Nejlepší vlastnosti AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok

 • Multiplatformní výkon: Vyvinuto pro optimalizaci PC, Mac a Android, zajišťuje jednotný zážitek napříč zařízeními.

 • Automatická údržba: Pravidelně samočinně čistí a aktualizuje, odstraňuje nepotřebné soubory, zjednodušuje nastavení a zajišťuje, že software je aktuální.

 • Technologie spánkového režimu: Tato chytrá funkce snižuje vytížení zdrojů aplikacemi na pozadí, čímž vám poskytuje rychlejší zařízení pokaždé.

 • Čističe disků, prohlížečů a aplikací: Od PC po Android je každé úložiště důkladně vyčištěno, což uvolňuje cenný prostor zabraný zbytky, mezipamětí a skrytým nepořádkem.

 • Aktualizátor software a aplikací: Řešení na jeden klik, které zajišťuje, že všechny vaše aplikace, ať už na PC, Macu nebo Androidu, jsou v nejnovějších verzích, čímž se snižuje zranitelnost.

Proč je AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok pro PC, Mac a Android nezbytný?

 • Jedno řešení, více platforem: S touto sadou je optimalizován výkon napříč všemi zařízeními.

 • Obnovení úložného prostoru: Efektivním čištěním skrytých nepotřebných souborů a dočasných souborů získáváte zpět významné úložiště napříč zařízeními.

 • Konzistentní rychlost: Zažijte patrné zvýšení rychlosti, bez ohledu na zařízení, které používáte.

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní: Zjednodušený a intuitivní design zajišťuje, že i méně technicky zdatní jednotlivci mohou optimalizovat svá zařízení bez zmatku.

 • Zvýšení bezpečnosti: Aktualizované aplikace znamenají méně zranitelných míst, a tím i zvýšenou bezpečnost vašich dat.

Kompatibilita pro AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok

 • Pro PC: Windows 7, 8, 10 nebo novější (buď 32bitové nebo 64bitové verze).

 • Pro Mac: macOS 10.10 (Yosemite) nebo novější.

 • Pro Android: Android 4.1 (Jelly Bean) nebo vyšší.

 • Paměť: Minimálně 512 MB RAM pro PC, 2 GB RAM pro Mac, a pro Android se liší podle zařízení.

 • Úložiště: Alespoň 150 MB volného místa na disku pro PC a Mac. Pro Android se požadavky liší podle zařízení.

 • Internet: Vyžadováno pro počáteční nastavení, aktualizace a aktivaci.

Aktivace AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok je jednoduchá

Po zakoupení AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok vám bude sdílen klíč pro aktivaci:

 1. Stáhněte si nastavení AVG TuneUp vhodné pro vaše zařízení z oficiálních stránek AVG. https://www.avg.com https://www.avg.com
 2. Spusťte instalaci a postupujte podle pokynů na obrazovce.
 3. Po dokončení otevřete AVG TuneUp a vyhledejte možnost „Předplatné“ nebo „Aktivace“.
 4. Zadejte poskytnutý aktivační kód.
 5. Po úspěšné verifikaci je váš software připraven zlepšit výkon vašeho zařízení. Proces zopakujte na všech 10 zařízeních!

AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok pro PC, Mac a Android: Jediný nástroj pro výkon, který kdy budete potřebovat

Přijměte svět vrcholného výkonu napříč všemi klíčovými zařízeními s AVG TuneUp 10-zařízení 1-rok. Každá funkce, pečlivě navržená, je určena široké škále zařízení, což zajišťuje, že nemusíte přepínat mezi různými nástroji pro různé platformy. Investujte do AVG TuneUp a nechte své PC, Mac a Android zařízení dosáhnout svého maximálního potenciálu. Zažijte budoucnost hladké optimalizace dnes!

Software pro výkon počítače: Zvyšování efektivity a životnosti systému

V dnešní digitální době je naše závislost na počítačích klíčová. V průběhu času však každý PC zažívá pokles svého výkonu, což často vede k snížené efektivitě a frustraci uživatele. Software pro výkon počítače vystupuje jako rytíř v zářícím brnění, navržený tak, aby zvýšil rychlost systému, zlepšil odezvu a prodloužil životnost stroje, čímž zajišťuje, že uživatelé využijí maximum ze svých zařízení.

Základní vlastnosti vedoucího softwaru pro výkon počítače

 • Čištění systému: Tyto nástroje efektivně identifikují a odstraňují nepotřebné soubory, zbytky a zastaralá cache data, která zahlcují systém, a uvolňují tak důležité úložiště.

 • Optimalizace: Streamlinováním spouštěcích procesů, správou využití RAM a zlepšením doby odezvy aplikací zajišťují rychlejší a efektivnější počítač.

 • Automatický aktualizátor softwaru: Pravidelně aktualizuje nainstalovaný software, čímž opravuje zranitelnosti a využívá nejnovější funkce.

 • Defragmentace disku: Přeuspořádáním fragmentovaných dat tyto nástroje zlepšují výkon disku a zrychlují přístup k datům.

 • Správa procesů na pozadí: Efektivně spravuje aplikace běžící na pozadí, přiděluje zdroje nezbytným úkolům a snižuje nepotřebné využití CPU.

Proč investovat do softwaru pro výkon počítače?

 • Zvýšená rychlost: Žádné zpoždění nebo dlouhé čekání. Zažijte hmatatelné zvýšení rychlosti a odezvy vašeho počítače.

 • Prodloužená životnost hardware: Snížením zbytečného namáhání a zajištěním efektivního provozu mohou tyto softwarová řešení prodloužit životnost komponentů vašeho PC.

 • Úspora času: Automatická údržba a optimalizace znamenají, že uživatelé nemusí trávit čas manuálním čištěním nebo řešením problémů.

 • Zvýšená bezpečnost: Aktualizovaný software a čistší systémy snižují zranitelnosti, čímž váš počítač méně čelí hrozbám malware nebo kybernetickým útokům.

Optimální výkon na dosah ruky

Software pro výkon počítače není jen nástroj; je to investice do zvýšené produktivity, bezpečnosti a životnosti vašeho zařízení. Proaktivní řešením problémů a zajištěním pravidelné údržby tyto softwarová řešení slibují bezproblémový počítačový zážitek. Takže v době, kdy je čas klíčový, nenechte se zpomalit pomalým PC. Investujte do kvalitního nástroje pro výkon a odemkněte skutečný potenciál vašeho počítače. Více se dozvíte: Antivirový Software.

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
404,00 
Avast SecureLine VPN 10-zařízení 2-roky
785,00 
VMWARE WORKSTATION 16 PRO DOŽIVOTNÍ LICENCE CD KLÍČ GLOBÁLNÍ
280,00 

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
582,00 
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N
353,00 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
506,00