Loading...

AVG TuneUp 1-zařízení 1-rok Windows

249,00 

AVG TuneUp 1-zařízení 1-rok pro Windows promění výkon vašeho PC z pomalého na rychlé a zajistí optimální efektivitu a dlouhou životnost.

AVG TuneUp 1-zařízení 1-rok pro Windows: Uvolněte plný potenciál vašeho PC

V se měnící se krajině výpočetní techniky je zajištění bezproblémového provozu a dlouhověkosti vašeho zařízení klíčové – s AVG TuneUp 1-zařízení 1-rok pro Windows uvidíte proměnu výkonu vašeho počítače. Od sezení plného zpoždění k rychlým a plynulým operacím je toto řešení přizpůsobeno k tomu, aby vašemu PC vdechlo nový život, a to denně.

Dynamické funkce AVG TuneUp 1-zařízení pro Windows

 • Automatická údržba: Pravidelně vyladí váš PC, odstraní nepotřebné soubory, optimalizuje procesy a aktualizuje software bez manuálního zásahu.

 • Technologie spánkového režimu: Identifikuje a uspává aplikace zatěžující zdroje, což zajišťuje rychlejší rychlost a snížené zpoždění.

 • Čištění disku a prohlížeče: Odstraňuje cache, cookies a zbytkové soubory z více než 30 aplikací, uvolňuje tak cenné místo na disku.

 • Aktualizátor softwaru: Automaticky aktualizuje vaše klíčové aplikace a odstraňuje potenciální zranitelnosti.

 • Optimalizátor spouštění: Sníží dobu startu správou programů při spuštění, zajišťuje, že se spouští pouze nezbytné aplikace.

Nepřekonatelné výhody AVG TuneUp 1-zařízení pro Windows

 • Zvýšená rychlost: Zažijte, jak váš PC pracuje rychleji, zvládá úkoly efektivněji a minimalizuje zpomalení.

 • Prodloužená životnost: Snížením nepořádku a optimalizací operací zajistěte vašemu pevnému disku delší a zdravější život.

 • Špičkový výkon: S automatickými aktualizacemi a pravidelnou údržbou váš PC funguje neustále na svém vrcholu.

 • Úspora času: Žádné manuální čištění. AVG TuneUp se postará o pravidelnou údržbu, což vám umožní soustředit se na vaše úkoly.

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní: Intuitivní design zajišťuje, že uživatelé, bez ohledu na jejich technické schopnosti, mohou navigovat a využívat jeho funkce.

Technické předpoklady pro AVG TuneUp 1-zařízení pro Windows

 • Operační systém: Windows 7, 8, 10 nebo novější, Vista/XP (SP3 nebo pozdější).

 • Procesor: Minimálně 1 GHz nebo rychlejší.

 • Paměť: Alespoň 512 MB RAM pro Windows XP a 1024 MB RAM pro Windows Vista a vyšší.

 • Úložiště: Minimálně 150 MB volného místa na disku.

 • Internet: Stabilní připojení potřebné pro instalaci, aktivaci a aktualizace softwaru.

Aktivace vašeho AVG TuneUp 1-zařízení pro Windows

Po zakoupení obdržíte aktivační kód:

 1. Stáhněte si AVG TuneUp pro Windows z oficiálních stránek AVG. https://www.avg.com
 2. Spusťte instalační soubor a postupujte podle pokynů na obrazovce.
 3. Po instalaci otevřete AVG TuneUp a přejděte do sekce ‚Předplatné‘ nebo ‚Aktivace‘.
 4. Zadejte poskytnutý aktivační kód.
 5. Po ověření bude software aktivován a připraven optimalizovat váš PC.

AVG TuneUp 1-zařízení 1-rok pro Windows: Váš nezbytný společník PC

V dnešní náročné digitální sféře určuje efektivnost počítače produktivitu. AVG TuneUp 1-zařízení pro Windows se jeví jako nezbytný spojenec, který promění pomalé PC v efektivní stroje. Kromě řešení problémů zaručuje trvalý maximální výkon, prodlužuje životnost vašeho zařízení. Tohle není jen nástroj na optimalizaci; je to závazek od AVG, aby každá vaše počítačová relace byla bezproblémová a efektivní. Přijměte budoucnost optimálního výkonu PC s AVG TuneUp.

Vdechnutí nového života vašemu PC: Role softwaru pro výkon počítače.

V dnešní digitální době je naše závislost na počítačích klíčová. V průběhu času však každý PC zažívá pokles svého výkonu, což často vede k snížené efektivitě a frustraci uživatele. Software pro výkon počítače vystupuje jako rytíř v zářícím brnění, navržený tak, aby zvýšil rychlost systému, zlepšil odezvu a prodloužil životnost stroje, čímž zajišťuje, že uživatelé využijí maximum ze svých zařízení.

Základní vlastnosti vedoucího softwaru pro výkon počítače

 • Čištění systému: Tyto nástroje efektivně identifikují a odstraňují nepotřebné soubory, zbytky a zastaralá cache data, která zahlcují systém, a uvolňují tak důležité úložiště.

 • Optimalizace: Streamlinováním spouštěcích procesů, správou využití RAM a zlepšením doby odezvy aplikací zajišťují rychlejší a efektivnější počítač.

 • Automatický aktualizátor softwaru: Pravidelně aktualizuje nainstalovaný software, čímž opravuje zranitelnosti a využívá nejnovější funkce.

 • Defragmentace disku: Přeuspořádáním fragmentovaných dat tyto nástroje zlepšují výkon disku a zrychlují přístup k datům.

 • Správa procesů na pozadí: Efektivně spravuje aplikace běžící na pozadí, přiděluje zdroje nezbytným úkolům a snižuje nepotřebné využití CPU.

Optimální výkon na dosah ruky

Software pro výkon počítače není jen nástroj; je to investice do zvýšené produktivity, bezpečnosti a životnosti vašeho zařízení. Proaktivní řešením problémů a zajištěním pravidelné údržby tyto softwarová řešení slibují bezproblémový počítačový zážitek. Takže v době, kdy je čas klíčový, nenechte se zpomalit pomalým PC. Investujte do kvalitního nástroje pro výkon a odemkněte skutečný potenciál vašeho počítače. Více se dozvíte: Antivirový Software.

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
404,00 
Avast SecureLine VPN 10-zařízení 2-roky
785,00 
VMWARE WORKSTATION 16 PRO DOŽIVOTNÍ LICENCE CD KLÍČ GLOBÁLNÍ
280,00 

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
582,00 
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N
353,00 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
506,00