Loading...

Avast Driver Updater pro 1 zařízení na 1 rok

300,00 

„Avast Driver Updater pro 1 zařízení (1-roční předplatné): Optimalizujte výkon a stabilitu vašeho PC s Avast Driver Updater, navrženým pro jedno zařízení s 1-ročním předplatným. Tento silný nástroj automaticky skenuje, aktualizuje a opravuje ovladače vašeho zařízení, aby zajistil hladké fungování a předešel problémům s hardwarem. S uživatelsky přívětivým rozhraním a podporou pro více než 500 000 ovladačů Avast Driver Updater zvyšuje výkon vašeho PC, snižuje pády a zlepšuje celkovou efektivitu. Udržujte své zařízení v nejlepším stavu s tímto spolehlivým a efektivním řešením od Avast.“

Avast Driver Updater pro 1 zařízení na 1 rok: Optimalizujte výkon vašeho PC

Avast Driver Updater pro 1 zařízení je silné softwarové řešení navržené k udržení vašeho počítače v plynulém a efektivním provozu skenováním, aktualizací a opravami zastaralých nebo poškozených ovladačů. S jednoročním předplatným mohou uživatelé udržovat výkon svého zařízení, předcházet problémům s hardwarem a vychutnávat si bezproblémový výpočetní zážitek.

Klíčové vlastnosti

 • a. Komplexní skenování ovladačů: Avast Driver Updater pro 1 zařízení je silné softwarové řešení navržené k udržení vašeho počítače v plynulém a efektivním provozu skenováním, aktualizací a opravami zastaralých nebo poškozených ovladačů.
 • b. Automatické aktualizace ovladačů: Software pravidelně aktualizuje ovladače vašeho zařízení na nejnovější dostupné verze, eliminuje potřebu manuálních aktualizací a snižuje riziko neslučitelnosti hardware.
 • c. Zálohování a obnova: Avast Driver Updater vám umožňuje vytvořit zálohy vašich aktuálních ovladačů před jejich aktualizací, což zajišťuje, že se můžete rychle vrátit k předchozí verzi, pokud narazíte na jakékoliv problémy.
 • d. Široká kompatibilita: S podporou pro více než 500 000 ovladačů od více než 100 hlavních značek Avast Driver Updater zajišťuje, že hardware vašeho zařízení je vždy aktuální a kompatibilní s nejnovějším softwarem.

Výhody

 • a. Vylepšený výkon systému: Aktualizací ovladačů vašeho zařízení pomáhá Avast Driver Updater pro 1 zařízení optimalizovat výkon vašeho počítače, čímž poskytuje hladší a stabilnější počítačový zážitek.
 • b. Vylepšená funkčnost hardware: Pravidelná aktualizace ovladačů vašeho zařízení zajišťuje, že vaše hardware funguje nejlépe, snižuje riziko selhání hardware, pádů a dalších problémů.
 • c. Úspora času: Avast Driver Updater automaticky skenuje a aktualizuje ovladače vašeho zařízení, což vám šetří čas a úsilí potřebné k hledání a manuální instalaci aktualizací.
 • d. Klid: S Avast Driver Updaterem můžete být klidní v tom, že ovladače vašeho počítače jsou vždy aktuální a kompatibilní s nejnovějším softwarem, čímž se snižuje riziko možných konfliktů mezi hardwarem a softwarem.

Systémové požadavky:

 • a. Operační systém: Avast Driver Updater pro 1 zařízení je kompatibilní s Windows 7, 8, 8.1, 10 a 11 (oba 32bitové a 64bitové verze).
 • b. Processor: Počítač s 1 GHz nebo rychlejším procesorem Intel Pentium 4 nebo kompatibilní je vyžadován.
 • c. Paměť: Váš systém by měl mít alespoň 1 GB RAM pro 32-bit Windows nebo 2 GB RAM pro 64-bit Windows.
 • d. Místo na pevném disku: Avast Driver Updater vyžaduje 2 GB volného místa na disku pro instalaci a provoz.
 • e. Internetové připojení: Aktivní internetové připojení je vyžadováno pro software ke stažení a instalaci aktualizací ovladačů.

Avast Driver Updater je navržen pouze pro operační systémy Windows. Je kompatibilní s Windows 7, 8, 8.1, 10 a 11, a to jak s 32bitovými, tak s 64bitovými verzemi. Nepodporuje macOS, Linux nebo jakékoli jiné operační systémy, které nejsou Windows.

Závěr

Závěrem je možné říci, že Avast Driver Updater je efektivním a spolehlivým řešením pro udržení vašeho zařízení s Windows v plynulém a efektivním chodu. Díky svému komplexnímu skenování ovladačů, automatickým aktualizacím, možnostem zálohování a obnovení a široké kompatibilitě zajistí, že výkon vašeho počítače zůstává optimalizovaný a vaše hardware funguje co nejlépe. Avast Driver Updater je cenným nástrojem pro udržování ovladačů vašeho zařízení a zajišťuje bezproblémový výpočetní zážitek. Investováním do předplatného Avast Driver Updater pro 1 zařízení můžete těžit z vylepšeného výkonu systému, zvýšené funkčnosti hardware, časových úspor a klidu v duši z toho, že vaše ovladače jsou vždy aktuální a kompatibilní s nejnovějším softwarem.

Čtěte více: Antivirový software.

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
404,00 
Avast SecureLine VPN 10-zařízení 2-roky
785,00 
VMWARE WORKSTATION 16 PRO DOŽIVOTNÍ LICENCE CD KLÍČ GLOBÁLNÍ
280,00 

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
582,00 
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N
353,00 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
506,00