Loading...

Adobe Premiere Elements 2021 (Windows, Mac)

506,00 

Adobe Premiere Elements 2021 (Windows/Mac) je univerzální software pro střih videa určený uživatelům všech dovednostních úrovní. S nástroji poháněnými AI, řízenými úpravami a kompatibilitou napříč platformami umožňuje tento uživatelsky přívětivý software snadno vytvářet videa profesionální kvality. Ideální pro začátečníky i zkušené editory, Adobe Premiere Elements 2021 zjednodušuje proces úpravy videa bez kompromisů ve funkcích nebo funkčnosti.

Adobe Premiere Elements 2021: Rozvinutí vaší kreativity na Windows a Mac

Adobe Premiere Elements 2021 je univerzální software pro střih videa určený uživatelům všech dovednostních úrovní, od začátečníků po profesionály. Aplikace nabízí rozsáhlou sadu funkcí, řízené úpravy a nástroje pro úpravu poháněné AI, které vám umožní snadno vytvářet ohromující videa profesionální kvality. S kompatibilitou napříč platformami pro uživatele Windows a Mac zajišťuje Adobe Premiere Elements 2021 bezproblémový úpravový zážitek napříč zařízeními.

Klíčové vlastnosti

 • a. Řízené úpravy: Adobe Premiere Elements 2021 nabízí krok za krokem návod k různým úpravovým úkolům, což usnadňuje uživatelům rychlé učení a zvládnutí softwaru. Ať už vytváříte dynamická videa s časosběrnými sekvencemi nebo přidáváte animované překryvy, řízené úpravy zjednodušují úpravový proces pro začátečníky i zkušené uživatele.
 • b. Nástroje pro úpravu poháněné AI: Adobe Sensei, technologie umělé inteligence Adobe, napájí několik úpravových funkcí v Premiere Elements 2021. Tyto nástroje zahrnují Auto Reframe, který inteligentně přeformátuje vaše videa tak, aby vyhovovala různým poměrům stran, a Smart Trim, který automaticky identifikuje a odstraní nežádoucí části z vašich klipů.
 • c. Rozsáhlá knihovna efektů a přechodů: Premiere Elements 2021 nabízí obrovskou knihovnu video efektů, titulků a přechodů, což vám umožní přidat do vašich videí profesionální dotek. Přizpůsobte své projekty jedinečným vzhledem, od starých filmových stylů po moderní předvolby barevného korekce.
 • d. Nástroje pro úpravu zvuku: Adobe Premiere Elements 2021 je vybaven vestavěnými nástroji pro úpravu zvuku, které vám umožní zlepšit kvalitu zvuku vašich videí. Snadno upravte hlasitost, odstraňte pozadí šum a aplikujte zvukové efekty k vytvoření dokonale upraveného konečného produktu.
 • e. Možnosti exportu a sdílení: Jakmile dokončíte svůj video projekt, Premiere Elements 2021 nabízí řadu možností exportu. Můžete optimalizovat své video pro přehrávání na konkrétních zařízeních nebo platformách, jako je YouTube nebo Vimeo, nebo nahrát svůj projekt na DVD nebo Blu-ray disk.

Výhody

 • a. Uživatelsky přívětivé rozhraní: Adobe Premiere Elements 2021 má intuitivní rozhraní, což usnadňuje uživatelům všech dovednostních úrovní navigaci v softwaru a úpravu jejich videí.
 • b. Pravidelné aktualizace: Adobe pravidelně aktualizuje Premiere Elements, což zajišťuje, že máte přístup k nejnovějším funkcím a vylepšením.
 • c. Kompatibilita napříč platformami: S podporou pro operační systémy Windows a Mac umožňuje Premiere Elements 2021 bezproblémový úpravový zážitek napříč zařízeními.
 • d. Komplexní řešení pro střih videa: Adobe Premiere Elements 2021 je kompletní balíček pro střih videa, který vyhovuje potřebám začátečníků i profesionálů a nabízí výkonné nástroje a funkce, které zjednodušují úpravový proces.

Systémové požadavky:

Pro provoz Adobe Premiere Elements 2021 na vašem počítači se ujistěte, že splňujete následující systémové požadavky:

Windows:

 1. Procesor: 2 GHz nebo rychlejší s podporou 64-bitů
 2. Operační systém: Windows 10 (64-bit) verze 1903 nebo novější
 3. RAM: 8 GB (doporučeno 16 GB)
 4. Místo na pevném disku: 8 GB
 5. Rozlišení obrazovky: 1280 x 800
 6. Grafika: Intel, NVIDIA nebo AMD GPU s podporou DirectX 12

Mac:

 1. Procesor: Intel 6. generace nebo novější
 2. Operační systém: macOS 10.14 až 11.0
 3. RAM: 8 GB (doporučeno 16 GB)
 4. Místo na pevném disku: 10 GB
 5. Rozlišení obrazovky: 1280 x 800

Aktivace Adobe Premiere Elements 2021

Aktivace Adobe Premiere Elements 2021 je jednoduchý proces. Po zakoupení software obdržíte jedinečný produktový klíč nebo redempční kód. Stáhněte instalační soubor z webových stránek Adobe, nainstalujte software na svůj počítač a během instalačního procesu zadejte poskytnutý produktový klíč nebo redempční kód. Jakmile je aktivace úspěšná, můžete začít používat Adobe Premiere Elements 2021 k vytváření a úpravě vašich video projektů.

Závěr

Adobe Premiere Elements 2021 je vynikající řešení pro úpravu videa pro uživatele všech dovednostních úrovní, nabízí širokou škálu funkcí a nástrojů, které zjednodušují proces úprav. S řízenými úpravami, nástroji pro úpravu poháněnými AI a kompatibilitou napříč platformami, Premiere Elements 2021 vám umožní vytvářet videa profesionální kvality s lehkostí. Ať už jste začátečník, který chce naučit video úpravy, nebo zkušený editor hledající komplexní úpravní suite, Adobe Premiere Elements 2021 je výkonná a uživatelsky přívětivá možnost.

Přečtěte si více: Adobe Elements

BEST SELLERS

Microsoft Windows 10 Pro FULL OEM KEY
404,00 
Avast SecureLine VPN 10-zařízení 2-roky
785,00 
VMWARE WORKSTATION 16 PRO DOŽIVOTNÍ LICENCE CD KLÍČ GLOBÁLNÍ
280,00 

LATEST ARRIVALS

Microsoft Office Home and Business 2019 MAC – BIND
MS Office Home and Business 2019 MAC – BIND
582,00 
Microsoft Windows 10 Pro N – Retail Key
Microsoft Windows 10 Pro N
353,00 
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 (21H2)
506,00